Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (v platném znění) společnosti Filips Tattoo, se sídlem Nerudova 159, Rožnov pod Radhoštěm, 75661, tel: 777625788, IČ: 76307581 a to:

a) v rozsahu informací přijatých kontaktními formuláři na webu www.filipstattoo.cz

b) v rozsahu jméno, příjmení, email ( v případě rezervace termínu ).

c) v rozsahu jméno, příjmení, email, datum narození a telefon (v případě prohlášení k vytvoření trvalého tetování, které vyplní každý zákazník před tetováním.)

c) za účelem použití zadaných informací pro služby zákazníkům a zpracování vašeho požadavku, kdy Vaše osobní informace nebudou nikdy předány třetím stranám, ani použity k marketingovým, či jiným účelům. 

e) V případě registrace na stránkách www.filipstattoo.cz v rozsahu informací přijatých registračními formuláři souhlasím se zasíláním marketingových materiálů, zasíláním novinek, obchodních nabídek, slev a dalších výhod. 

f) Jsem si vědom toho, že tento souhlas s uchováváním, resp. se zpracováním údajů, udělený v souladu se  zákonem o ochraně osobních údajů a zákonem o některých službách informační společnosti, je dobrovolný, a že tento svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat pomocí formuláře dostupného zde nebo písemně na info@filipstattoo.cz. Z odběru novinek se lze kdykoliv odhlásit kliknutím na odkaz v informačním emailu.

g) Po celou dobu zpracovávání osobních údajů k nim mám přístup, v případě pochybností o jejich správnosti či úplnosti, máte právo na vysvětlení či jejich opravu.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5.2018.