FAQ Kategorie: Tetování

Odstraňuješ tetování?

Ano. Používáme laserovou metodu pomocí účinných a šetrných PicoSure laserů nové generace. Více info zde.

Beru antibiotika, můžu se nechat tetovat?

Ne. V případě, že berete antibiotika, má tělo spoustu práce samo se sebou a není vhodné jej zatěžovat novým tetováním. Antibiotika působí různě, např. tetracyklinová antibiotika znesnadňují tělu přijmout něco nového, a tedy i tetovací barvu. Tetování se doporučuje 1-2 týdny po dobrání antibiotik.

Jaké místa netetuješ?

Netetuji na genitálie, rty, oční víčka, jazyk, oční bulvy, prsty, dlaně, chodidla, uši.

Jak se mám připravit na tetování?

Čeká-li Vás Vaše první tetování, není čeho se bát 🙂 •  Buďte odpočatí, vyspaní, najedení, případně si sebou vezměte i něco na zub a na pití. (Průběh bude mnohem příjemnější než pokud budete hladoví a nevyspalí) •  24 hod. před a 24 hod. po se vyhněte alkoholickým, energetickým a nápojům obsahující kofein a tein. (káva, Read More …

Je možné se nechat tetovat, pokud mám nějakou kožní chorobu?

V případě kožního onemocnění jako je atopický exém, chronické akné, lupenky, plísňového onemocnění, chronického exému se tetování nedoporučuje ani na místech nepostižených. Tento typ onemocnění se týká celého organismu. Pokud dojde k podráždění, může se onemocnění rozšířit. Je možný zhoršený průběh hojení a tím může být ovlivněn finální vzhled tetování.

Kdy je nejlepší doba na tetování?

Vždy tehdy, kdy dokážete zajistit ideální podmínky na hojení tetování. Nemělo by docházet k nadměrnému pocení, vystavování extrémním podmínkám a dráždění nevhodným oblečení.