Bolí to?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvku

Bolest je velmi individuální a záleží také na fyzickém a psychickém stavu jedince. Tetování je spíše nepříjemné než bolestivé. Lze jej přirovnat k popálení, depilaci, intenzivnímu škrábání apod. Hodně záleží však…

Pokračovat ve čteníBolí to?